top of page

ATRAKCE

MAGICKÁ ZAHRADA

Vítejte v magické zahradě! Projděte alejí nádherně barevných květin, pod jejichž korunami si budete připadat jako skřítci. Zatímco se budete podivovat nad rozkvetlou krásou, tu a tam už vás pozorují pohádkové víly, jemné dívčí bytosti, v čele s tou nejznámější – Zvonilkou. Vyfoťte se s nimi a přidejte se k jejich tanci - naše projekce vás vezme přímo na vílí slavnost a pomůže vám se základními tanečními kroky.

MOŘSKÉ KRÁLOVSTVÍ

Z polárního světa rovnou do toho podmořského! Hned u vstupu vás uvítají majestátní mořští koníci. Ohromují svou velikostí, barevností a elegancí. Dál už vás lákají želví kamarádi, chobotnice, veselé rybičky všech tvarů a odstínů, a krab Sebastian napoví, že jste na správné cestě k princezně Ariel a trůnu jejího otce, krále všech moří, Tritona.

DŽUNGLE

Zářiví tygři odpočívají v trávě, která se houpe ve větru, zatímco se chystají překročit teritorium svého safari.

DOBA LEDOVÁ

Vstupte do sněhobílého zimního království plného ledových ker, veselých huňatých mamutů a sobů, nechybí ani veverka posedlá svým oříškem a zdánlivě drsný, ale uvnitř dobrosrdečný šavlozubý tygr. Potkáte rodinku ledních medvědů a zasmějete se se skotačivými tučňáky – kdo by neměl rád tahle legrační zvířátka ve fraku!

PLAY ZÓNA

Z naší Play zóny nabité aktivitami se vašim dětem nebude chtít domů!

PLAY ZÓNA nabízí desítky pohybových atrakcí: klouzačky, houpačky, kuličkové bazény, lezecké stěny nebo bláznivou zip-line.