top of page

PRO ŠKOLY

Škola hrou – učte o přírodě i vesmíru zábavnou formou

Vstup pro slupiny 10 a více dětí má speciální zvýhodněnou cenu 190 Kč/dítě a pedagogický doprovod má vstup zcela ZDARMA.

 

Vážení pedagogové,

uvědomujeme si, jak náročné je děti zaujmout ke studiu a získávání nových vědomostí.

Proto jsme na Planetě zábavy připravili veselou naučnou stezku, kde se děti dozví zajímavá fakta o světě zvířat a rostlin, která si díky hravým úkolům lépe zapamatují. Dotkneme se i témat ekologie a dopadů změny klimatu, která s nimi potom můžete dále rozvíjet ve školní výuce.

Po absolvování této veselé naučné stezky si děti užijí skluzavky a prolézačky v soft play zóně, nebo svět stavebnic, kde popustí uzdu svojí fantazii.

A to není všechno!

Vstupenka na Planetu zábavy platí také na světovou výstavu kosmonautiky Space Mission, která se nachází v přízemí pavilonu. Na Space Mission jsme pro Vaše žáky připravili speciálně koncipovanou dětskou stezku, která jim hravou formou vysvětlí základní otázky o dobývání vesmíru. Děti si na ní procvakají vesmírnou mapu a odnesou si na památku kartu kosmonauta, kterou si u vstupu vyberou, a ty starší si mohou vyluštit křížovku s tajenkou. K dispozici je také mobilní aplikace – dětský zvukový průvodce Smart Guide, který malým návštěvníkům zábavnou formou rozhovoru zvídavého kluka s kosmonautem představí důležité zákonitosti i milníky dobývání vesmíru.

Je jen na vás, zda jako první zvolíte návštěvu Planety zábavy, nebo výstavy Space Mission – na děti čeká velká odměna v podobě venkovního lunaparku, v němž mají všechny atrakce zdarma – v ceně vstupenky – a mohou si tak užít zábavu bez omezení.

Moc se na vás těšíme a věříme, že na tento výlet a exkurzi v jednom, budou vaši svěřenci dlouho vzpomínat!

Infolinka: + 420 733 783 404

Email: info@spacemission.cz 

  • Pro skupiny 10 a více studentů

  • 1 pedagogický doprovod vstup zdarma

Mateřské školy od 10 dětí, 1 pedagog zdarma: 150,-/dítě

Školy od 10 dětí, 1 pedagog zdarma: 190,-/dítě (všední dny), 250,-/dítě (víkend)

REZERVUJTE SI NÁVŠTĚVU
VAŠÍ ŠKOLY

Děkujeme za rezervaci. Brzy se Vám ozveme a domluvíme s Vámi detaily.

bottom of page